2015-05-18

Duda pokazuje prawdziwą twarz kościoła i naukę Jana Pawła II!

W debacie prezydenckiej 17 maja starły się PO i PiS w kwestiach dla siebie (nie obywateli) najważniejszych. Zabrakło tematu umów śmieciowych a wg. dyskutantów powodem emigracji ludzi do Anglii było dojście do władzy PiS w 2005r a nie tak oczywista sprawa jak otwarcie rynku pracy w Wielkiej Brytanii.

Debatę zdominowały przepychanki międzypartyjne wśród których pojawiła się kwestia in-vitro (zapłodnienia pozaustrojowego). Obie partie złożyły swoje projekty, PO zmierzający powoli i w bólach do umożliwienia finansowania zabiegów oraz PiS który penalizuje jedyną skuteczną metodę zapłodnienia związaną z powstaniem i wszczepieniem wielu zarodków - przy utracie części z nich.

PiS i Andrzej Duda jako sygnatariusz projektu proponują 2 lata więzienia za "zabicie zarodka, który jest przecież człowiekiem i przysługuje mu niezbywalna ludzka godność".

Św. Tomasz z Akwinu o zarodkach

Gdyby wciąż obowiązywało średniowieczne stanowisko, projekt Dudy by nie powstał:
Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów.

Radykał Jan Paweł II

Niestety Karol Wojtyła był radykałem i z obrony życia poczętego uczynił misję swojego życia. Uważał, podobnie jak Matka Teresa z Kalkuty, że aborcja jest największą zbrodnią. To Wojtyła zradykalizował kościół i pozbawił go możliwości intelektualnej obrony stanowiska poprzez nauczanie sprzeczne z biologią. To on z etyki zrobił bejzbola i to dzięki niemu kościół katolicki opowiada takie brednie jeśli chodzi o zarodki i "życie poczęte".

Ta obsesja zaczęła się od Jana Pawła i rację ma absolutnie Andrzej Duda wytykając Komorowskiemu odejście od tego nauczania. Obowiązkiem katolika i katolickiego prezydenta jest nie dopuścić do zabijania zarodków i życia poczętego. Nie dopuścić nawet siłą, więzieniem i paleniem na stosach!

Komorowski broni się chwytem bardzo groźnym i cynicznym, odpowiadając "niech pan do tego ojca świętego nie miesza". Fałszuje więc obraz prawdziwego zagrożenia!

Prawdziwa twarz kościoła

Prawdziwa twarz kościoła to twarz Dudy i obrona życia poczętego i zarodków więzieniami, kajdanami, stosami. Prawdziwa twarz kościoła to pogarda dla kobiet, pogarda dla odmiennych poglądów, to bejzbole zamiast argumentów.

Hexenverbrennung 1555.JPG
"Hexenverbrennung 1555" by The original uploader was Geoz at German Wikipedia - Flugblatt von Jörg Merckel, Nürnberg 1555. Licensed under Public Domain via Wikimedia Commons.

Prawdziwa twarz kościoła to narzucanie pseudoetyki siłą, bez liczenia się z konsekwencjami. Przez tą krótką chwilę w debacie widzieliśmy prawdziwe zacietrzewienie Dudy, jego prawdziwą twarz.

Kolejne postulaty kościoła

Prawdziwa twarz kościoła to także:
* prewencyjne aresztowanie każdej kobiety po poronieniu (a może to nie był przypadek?)
* całkowity zakaz aborcji, nawet w przypadku gwałtu
* tradycyjne, katolickie bicie żony - żeby suka wiedziała gdzie jej miejsce
* zaprzeczanie zjawisku pedofilii i ukrywania pedofilii wbrew zeznaniom świadków i faktom

Polska potrzebuje Dudy!

Polska potrzebuje Dudy! Potrzebuje szaleństwa zamykania do więzień za poglądy, potrzebuje prawdy o kościele katolickim, potrzebuje naświetlenia poglądów Jana Pawła II.
Tylko prawda może wyzwolić Polskę spod okupacji Watykanu! Tylko prawda może przynieść odejście od katolickiego państwa wyznaniowego.

Obecnie tylko kilka głosowań w Sejmie dzieli nas od realizacji całego tego katolickiego szaleństwa. Prokuratura jest gotowa do działania, - co pokazała umarzając sprawę Chazana. Sądy skazują z artykułu 196kk. Urzędnicy w ministerstwach mają za nic konstytucję i robią to czego nauczyli się w Opus Dei. Posłów PO trzeba było dyscypliną przymuszać aby nie zaostrzyli ustawy o warunkach przerywania ciąży.

Polskie kobiety! Głosując od lat na PO i PiS same sobie gotujecie ten los!
Polski mężczyzno! Głosując od lat na PO i PiS wprowadziłeś tu państwo wyznaniowe w którym wystarczy kilka głosowań aby prawdziwa twarz kościoła chwyciła zębami twoją partnerkę lub córkę i przykuła kajdankami do szpitalnego łóżka po tym jak drutem próbowała spędzić ciążę (bo legalnie nie będzie ani środków ani zabiegów).

Polacy! Chcecie rozwiązań prawnych z Ugandy czy Salwadoru w Polsce? Życzę wam tego serdecznie!

Naród który oddaje tylko 1,5% głosów na partie antyklerykalne, zasługuje na średniowieczne stosy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz